Drugi z trzech dni w Górach Orlickich - ku Bystrzyckim Górom
Wstaje drugi dzień - ten najbardziej ambitny. W planach mam pod 30km wędrówki i tylko mam zgryz dotyczący gdzie dziś nocować. Ale tym to się później będę martwił. Plany są dwa, a nawet trzy, choć ta trzecia wersja spowoduje również dłuższą wędrówkę jutro do auta. Wolałbym jednak mieć podobną odległość do tej z piątku. Gorzej, że wcześniejsze prognozy (te sprzed wyjazdu) mocno przyśpieszyły i burze z niedzieli przeszły na sobotnie popołudnie.